background
English

Náhodná šablona

Další šablona..

RSS CMSimple_XH wiki


RSS CMSimple forum


Nacházíte se: Domů > Aktuality

Aktuality

celkem článků: 28
strana:  4/5 

Nová šablona zdarma Kite

22.08.2012

V souboru kite.rar po stažení a rozbalení najdete dvě složky - templates a plugins. Oba adresáře nakopírujte do rootu vašeho webu a plugin i šablona budou připraveny k použití.

Free template Traveling

20.08.2012

Nová free šablona pro vás - Traveling (cestování). Po stažení a rozbalení najdete dvě složky - templates a plugins. Oba adresáře nakopírujte do rootu vašeho webu a plugin i šablona budou připraveny k použití.

Free template Gardening

03.08.2012

Dokončena a publikována free šablona pro redakční systém CMSmple_XH. Jedná se o dvouslupcový layout, použito vertikální menu (thank Mikey) a čtyři skryté "Newsboxy".

Rady a návody pro začátečníky

26.07.2012

Byla spuštěna nová sekce "Rady a návody", kde začátečníci najdou krok za krokem návody a postupy jak nainstalovat, nakonfigurovat a obsluhovat redakční systém CMSimple_XH.

Spuštěn nový web

20.07.2012

Spuštěn nový web "Free templates for SMSimple by Oldnema". Jelikož se mi moc líbí redakční systém CMSimple, rozhodl jsem se s vámi podělit o zkušenosti, free šablony a neoficiální překlady.

Džínová šablona zdarma - DENIM

20.07.2012

Dokončena a publikována free šablona pro redakční systém CMSmple_XH. Inspirace vznikla nákupem džínů na tržnici :). Jedná se o dvouslupcový layout, použito vertikální menu (thank Mikey).

celkem článků: 28
strana:  4/5 

CMSimple_XHCMSimple WikiCMSimple_XH - WikiCMSimple_XH - forumChristoph BeckerDotComWebdesignSimple SolutionsTG_PopupFrank Ziesingholgerirmler.decmsimple.sk

Útulek Hněvice

nahoru

RSS CMSimple_XH wiki