background
English

Náhodná šablona

Další šablona..

RSS CMSimple_XH wiki


RSS CMSimple forum


Nacházíte se: Domů > CMSimple_XH - info > Snadná obsluha

Snadná obsluha

INFOCMSimple je jednoduchý a jeho koncepce je geniální. Ale má svoje hranice. Informace týkající se konkrétní stránky - např. jiné META-tagy než jsou v konfiguraci, jiné nadpisy na stránce než jsouvadpisu, jiný templát pro konkrétní stránku atd. - musí být do content.htm vkládané pomocí CMSimple skriptů, což rozhodně není pro laiky.

Kromě toho standardně může být na jedné stránce použit pouze jeden skriptový příkaz. Existuje sice možnost do jednoho skriptového řádku vložit vícero příkazů, ale s tím bude mít bežný laik ještě větší problémy.

V průběhu diskuze na toto téma ve fóru, přišel Martin na myšlenku "databanky" integrované do pluginloaderu - jakýsi nový přepínač. Tato "databanka" ve skutečnosti nnení žádnou databankou, je to obyčejný PHP soubor, takže CMSimple i nadále funguje bez "skutečné" databanky.

Aby bylo používání tohoto přepínače co najpřehlednější, napsal Martin hned 2 pluginloadery, které s těmito přepínači pracují - "meta" a "page_params". Pomocí těchto pluginů můžete pohodlně prostřednictvým menu ukládat a v CMSimple zpracovávat informace týkajicích se konkrétní stránky.

VÍCE O OBSLUZE CMSIMPLE_XH NAJDETE V SEKCI "RADY A NÁVODY"

 


CMSimple_XHCMSimple WikiCMSimple_XH - WikiCMSimple_XH - forumChristoph BeckerDotComWebdesignSimple SolutionsTG_PopupFrank Ziesingholgerirmler.decmsimple.sk

Útulek Hněvice

nahoru

RSS CMSimple_XH wiki