You are here: Vítejte

select language: Czech English German French Slovak Danish Polish

Ahoj vítejte u nás

Pokud hledáte jednoduchý způsob, jak vybudovat skvělé webové stránky, jste na správném místě. Zde si můžete stáhnout software, který vám umožní, po jednoduchém přihlášení, upravovat obsah své webové stránky v textovém editoru.

CMSimple_XH

je rychlý, malý, snadno použitelný a snadno instalovatelný, modulární Content Management System (CMS), který nepotřebuje databázi.

Je to zdarma Open Source Software pod GPL3 licencí, vyvinutý aktivní ochotnou komunitou. Funguje prakticky na nejzákladnějších internetových serverech. Stačí pouze PHP 4.3 nebo vyšší.

Nicméně, CMSimple_XH je koncipován pro jednoho správce systému. To je důvod, proč jsme ho mohli udržet tak malý a jednoduchý. Tento systém nemohou upravovat dva správci ve stejné chvíli na stejné adrese současně. Pokud chcete sdílet práci na svých webových stránkách s ostatními, může stránky editovat pouze jedna osoba, nebo budete muset nainstalovat plugin pro tento účel.

Pluginy mohou dělat téměř cokoliv s CMSimple_XH. Mnoho pluginů je k dispozici a nové jsou pravidelně publikovány.

Proč CMSimple_XH?

Existuje bezpočet redakčních systémů, které jsou zdarma. Všechny jsou vhodné pro různé účely.

Jsme přesvědčeni, že CMSimple_XH je skvělý systém pro spuštění webových stránek, který vás naučí se umění správy obsahu, zdokonalíte se v něm, a upřímně řečeno, zjistíte, že pro většinu účelů je to dostačující.

Češtiny, návody a free templaty By Oldnema

Najdete tam:

  • informace o CMSimple_XH
  • rady a návody pro začátečníky
  • videonávody na Youtube
  • české aktuální  jazykové balíčky
  • free templaty pro CMSimple XH

Stránky najdete ZDE

  |   top  |   next »

Aktuality

Publikováno 05.01.2014
Publikováno 05.01.2014
Publikováno 01.09.2013
Publikováno 04.05.2013
Publikováno 28.01.2013

RSS feed pro tuto webstránku

RSS WIKI CMSimple_XH

Komunita CMSimple

Zde najdete informace a podporu pro CMSimple:

CMSimple Forum je velmi aktivní a živé fórum ve více jazycích. Česká komunita na fóru bohužel neexistuje, ale najdete v něm moje české jazykové balíčky.

Mužete tam klást i všechny otázky týkající se CMSimple_XH. Většina vývojářů CMSimple_XH je ve fóru aktivní. Otázky musíte položit anglicky nebo německy.