background
 
Oldnema's templates CMSimple_XH

Free šablona Traveling

Následující šablona je zdarma pro osobní i komerční stránky, včetně použitých obrázků.

Je šířena pod licencí Creative Commons Attribution, takže máte možnost je využít pro osobní nebo komerční stránky.

Za žádných okolností nemůžete použít šablony pro webové stránky s ilegálním nebo nemorálním (i když legálním) obsahem. To zahrnuje také pornografii, oplzlosti, homosexualitu, násilí, drogy, hazard.

Děkuji že zachováte zpětné odkazy v patičce.

Pokud použijete některou z mých šablon, zanechte prosím odkaz zde.

Enjoy, Oldnema.

Downloads: 309x
 

INFO!
V hlavičce templatu "Traveling" je použitý plugin "Imagescroller_XH" autora Christophera M. Beckera - http://3-magi.net. Slider obsahuje 11 obrázků ze všech koutů světa.

Autorem fotografií ve slideru a na pozadí stránky je Michal "Nema" Němec.

V souboru traveling.rar po stažení a rozbalení najdete dvě složky - templates a plugins. Oba adresáře nakopírujte do rootu vašeho webu a plugin i šablona budou připraveny k použití. Plugin Imagescroller je již nakonfugurován a připraven k použití tak, jak vidíte v tomto demu.

V template jsou použity 3 standardní skryté "newsboxy" (Newsbox01 - Newsbox03). V pravém horním boxu je umístěno vyhledávání počasí a také "aktuální poloha vaší babičky která letí z dovolené".

TIP!
Obsah boxu můžete změnit v souboru template.htm tak, že vymažete jeho obsah a vložíte příkaz <?php echo newsbox("nazev_skryte_stranky");?>, případně celý box vymažte.

Enjoy! - OldNema a Nema